Team Fedecom

Gerard Heerink

Directeur Fedecom, Algemeen bestuur, Ledenraad
heerink@fedecom.nl

Jelle Bartlema

Branchemanager Afdeling Industrie & Intern transport Directeur VA-keur
bartlema@fedecom.nl

Aafke Holtrop

Secretariaat VA-keur
holtrop@fedecom.nl

Miriam Verleun

Projectmedewerker VA-keur
verleun@fedecom.nl

John Holleman

Project medewerker

holleman@fedecom.nl

Branchemanager Afdelingen Groentechniek, Landbouwtechniek en Tuinbouwtechniek
vulink@fedecom.nl

Wim Overeem

Opleidingsmanager TIM Branchemanager Afdeling Veehouderijtechniek
overeem@fedecom.nl

Ron Houweling

Branchemanager Afdelingen Groentechniek, Landbouwtechniek en Tuinbouwtechniek

houweling@fedecom.nl

Marion Spelt

Secretariaat Afdelingen Groentechniek, Landbouwtechniek en Tuinbouwtechniek
spelt@fedecom.nl

Jenny Soekhradj

Secretariaat Algemeen bestuur en ledenraad

soekhradj@fedecom.nl

Het secretariaat is te bereiken van maandag t/m vrijdag vanaf 08.30 uur tot 17.00 uur op telefoonnummer 030-604 91 11